Aktuální informace o provozu naleznete na facebooku Facebook mobilní masáže

Nabídka masáží

Moje specializace:

Klasická masáž:
(rekondiční, relaxační)

Uvolňuje zatuhlé svaly, pozitivní vliv na krevní oběh a látkovou výměnu, odstraňuje únavu, regeneruje fyzický stav po zátěži fyzická a psychická relaxace.


Masáž v sedě na masážní židli:

Masáží vsedě uvolňujeme ztuhlé svaly a díky účinným rytmickým hmatům navozujeme pocit relaxace. Touto masáží namasírujeme záda, šíji a ruce. Vzhledem k tomu, že se masíruje přes oblečení a bez oleje, lze tuto masáž vykonávat téměř kdekoli. Její využití je velice vhodné při různých společenských akcích jako např. (firemní akce, oslava nerozenin, párty, svatba, benefit zaměstnancům v pracovní době atd.) nebo pro ostýchavější klienty, kterým takto odpadá nutnost vysvléknutí, jako při jiném druhu masáže. Speciální židle je velice pohodlná, všechny končetiny a potřebné partie jsou dokonale zafixované a svaly uvolněné, neméně než při masáži vleže.


Indická masáž hlavy:

Tato masáž je jemné a léčivé ošetření hlavy krku a šíje.

Odstraňuje každodenní stres,bolesti hlavy a očí,napětí v ramenou,krku a šíji,zlepšuje kvalitu vlasů,navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky a psychicky harmonizuje organismus.


Dornova metoda a Breussova masáž:

Touto metodou uvádíme pomocí tlaku palce a pohybu pacienta nesprávně postavené obratle do správné polohy a klouby u nichž došlo k vysunutí kostí jsou správně zasunuty a napraveny.
Hlavní zásadou této metody je nepřekročení prahu bolesti,celá procedura je vykonávána velmi citlivě a nedochází při ní k žádným prudkým a trhavým pohybům.
Společně s touto metodou se většinou provádí Breussova masáž,která je specifická tím,že je při ní masírována přímo páteř. Tato masáž působí velice pozitivně na svaly okolo páteře i nervový systém a je velice učinná při bolesti zad, kdy dokáže odblokovat posunuté obratle a ploténky.


Havajská masáž:

Pro klienty,kteří si chtějí doma užít porci exotiky nabízím tuto masáž, která svými relaxačními a terape utickými účinky patří k nejoblíbenějším způsobům odpočinku.

Stimuluje krevní oběh
Odstraňuje svalovou bolest a napětí
Odstraňuje únavu
Obnovuje pohyblivost kloubů
Hluboký relaxační účinek


Postizometrická relaxace:

Jedná se o metodu která slouží k bezpečnému protažení zkrácených svalů, zvětšení rozsahu pohybu v kloubech a dále je velice vhodná k odstraňování bolestivých svalových spazmů(stažení) a spoušťových bodů (tuhá bulka v průběhu svalu). Využívá se při ní jemných technik - s, c protahování kůže, bodový tlak palcem atd. a provádím ji po klasické masáži, při zjištění výše uvedeného problému.


Strečink:

Jedná se o pomalé cvičení vedoucí k protažení svalů snižuje nebezpečí úrazů snižuje svalové napětí snižuje svalovou bolestivost zlepšení regenerace svalů po zátěži prevence zkracování svalů a tuhnutí kolubů.


K masážím používám výhradně rostlinné oleje ve 100% bio kvalitě lisované za studena
  • bez konzervačních a syntetických látek
  • hojí a regenerují
  • vhodné na akné a ekzémy
  • vysoký obsah vitamínu E (nejdůležitější antioxidant v těle)